ORTOP

Zhotovujeme individuální ortopedické pomůcky (i pro sportovce), vložky do bot, zdravotní ortopedickou a diabetickou obuv, bandáže na končetiny a trup, protézy a pevné plastové ortézy ke stabilizaci trupu i končetin po úrazech (plně nahradí sádru)

Ortézy a protézy dolních končetin - Protetika Plzeň

Jednodušší, spolehlivější a komfortnější používání protetických pomůcek je cílem všech výrobců nejen protéz, ale i ortéz. Profesionálové společnosti Protetika-Ortop Plzeň Vás srdečně zvou k návštěvě!

Zobrazit vše

Firma Ortop nabízí protetické pomůcky v Plzni

Firma Ortop byla založena v roce 1994 jako rodinná firma. Jsme neustále se rozvíjející dynamický tým otevřený novým myšlenkám. Snažíme se pozorně naslouchat přáním našich klientů a hledáme řešení, která povedou ke zkvalitnění jejich života. Naším cílem je nabídnout vám výrobky a služby, které jsou technicky a kvalitativně srovnatelné s výrobky světových firem. Dnešní moderní svět nás stále staví před řadu výzev vyžadujících kreativní řešení. V tomto dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí je nezbytné si uchovat vyvážený životní rytmus. Proto vytvoření odpovídající protetické pomůcky je významným příspěvkem pro obnovení vyváženého a plnohodnotného života.

Poskytyjeme protetické pomůcky Plzeň

Ortopedické vložky

2012-10-22 18:14:39

Ortopedické vložky speciální vyráběné na základě digitálně snímaných tlakových hodnot na plosce nohy, umožňující fyziologickou chůzi, nezatíženou stresem při soustředění na krátkou nášlapnou plošinu Konečná data jsou přenášena do řídícího počítače číslicově řízené frézky, v níž je vložka přesně obrobena.

Více

Ortézy

2012-10-22 18:04:31

Jsou ortopedické pomůcky,které ovlivňují funkci pohybového ústrojí. Udržují části těla v požadovaných polohách,nebo je do potřebných poloh uvádí. Někdy nahrazují ztracené funkce,popřípadě udržují postižení ve snesitelném stavu.

Více

Protézy

2012-10-22 17:58:00

Někdy se protézy laicky dělí na provizorní a definitivní. Toto rozdělení je nesprávné a zavádějící. Protéza, kterou dostane pacient jako první v pořadí se nazývá prvovybavením. Je třeba říci, že tato protéza je technicky na stejné úrovni jako protézy následující, ale vzhledem k tomu, že se aplikuje na čerstvý pahýl končetiny, je počítáno s tím, že se bude opakovaně upravovat s ohledem na měnící se tvar pahýlu. Po stabilizaci objemu pahýlu se přistupuje k definitivnímu vybavení, které může být v různém provedení v závislosti na schopnostech pacienta.

Více